Bıçak Sırtı – Swaragini 16. Bölüm İzle

1 Kasım Cuma

LUKŞİ RAGİNİ’YLE NİŞANLANACAK MI?

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 1 Kasım Cuma günü yayınlanan son bölümü 16. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Lukşi ve Ragini’nin yeniden nişanlanmasına karar verilir. Swara ise Lukşi’nin Ragini’yle nişanlanmasını istemez. Bu nişan gerçekleşecek mi?

16. Bölüm

Anapurna Ragini’nin ailesini evlerine davet eder ve Lukşi ile Ragini’nin yeniden nişanlanmasını istediğini söyler. Swara’yı seven Lukşi bu haberi alınca yıkılır. Ragini ise yarım kalan hayalinin gerçekleşecek olmasından dolayı çok mutludur. İki aile arasındaki gerginlik nişanın tekrarlanmasıyla sona erer. Swara Lukşi’nin kendisini sevdiğini ve Ragini’yle evlenmemesi gerektiğini düşünür. Nişanı ertelemeye çalışan Swara Parvati’nin tepkisini çeker. Ragini ve Lukşi nişanlanabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com