Bıçak Sırtı – Swaragini 20. Bölüm İzle

5 Kasım Salı

SWARA VE LUKŞİ’YE TUZAK

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 5 Kasım Salı günü yayınlanan son bölümü 20. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini kaçırılır. Serbest bırakılma şartı ise Swara ve Lukşi’nin birbirine aşklarını itiraf etmesidir. Swara zorla da olsa isteneni yapar. Ragini serbest kalınca ailesine her şeyi anlatabilecek mi?

20. Bölüm

Ragini ve Swara bir anda ortadan kaybolur. Shektar ve Sharmishtha çok endişelenir. Ragini gizli birisi tarafından kaçırılır. Ragini’yi kaçıran kişi onu bırakmak için Swara ile Lukşi’den birbirlerine sarılmalarını, aşklarını itiraf etmelerini ister ve onların görüntülerini kaydeder. Swara ve Lukşi’nin bu görüntüleri Ragini’nin ailesinin eline ulaşınca büyük sorunlar yaşanır. Parvati Swara ve Sharmistha’yı herkesin içinde azarlar. Ragini babaannesine gerçekleri söyleyebilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com