Bıçak Sırtı – Swaragini 26. Bölüm İzle

12 Kasım Salı

RAGİNİ ARKADAŞINA İHANET EDİYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 12 Kasım Salı günü yayınlanan son bölümü 26. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda Swara’ya büyük bir tuzak kurulur. Sanskar, Swara’nın yemeğine ilaç koyar ve onun kendinden geçmesini sağlar. Sanskar, Swara’nın kendisine vurmasıyla yere yığılır. Ondan şans eseri kurtulmayı başaran Swara kendine gelebilecek mi?

26. Bölüm

Ragini, Swara’nın başına gelenlerden haberdardır fakat onun ailesine hiçbir şey söylemez. Swara’nın başına gelenleri saklayan Ragini, Lukşi’ye olan aşkı için arkadaşını feda eder. Ragini odaya girdiğinde, Sanskar’ı baygın bir şekilde görür. Swara, ondan kurtulmayı başarmış ve Lukşi ile evlilik yolunda bir adım daha atmış olur. Ragini, Swara’nın, olayla ilgili hiçbir şey hatırlamadığını öğrenince rahatlar. Swara, arkadaşı Ragini’nin gerçek yüzünü görebilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com