Bıçak Sırtı – Swaragini 28. Bölüm İzle

14 Kasım Perşembe

SWARA’YA BÜYÜK İFTİRA

Ekranların sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 14 Kasım Perşembe günü yayınlanan son bölümü 28. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda Swara kendinden geçince, Lukşi’nin ailesindeki herkes onun madde kullandığını düşünür. Swara, yediği tatlının içinde bir şey olduğunu ifade etmeye çalışsa da kimse ona inanmaz. Lukşi’yle aralarını bozmak için planlar yapıldığını anlayan Swara, bu durumu çözebilecek mi?

28. Bölüm

Lukşi, Swara’nın bir tuzağa kurban gittiğini anlar fakat ailesine bu durumu açıklayamaz. Babasından düğün gününün erkene alınmasını isteyen Lukşi, Swara’yla arasının bozulmasına izin vermez. Swara bu haberi aldığında çok sevinir. Ragini ise, ikilinin arasını bozamadığı için daha da kinlenir ve Sanskar’ı arayıp ondan yardım ister. Sanskar tarafından reddedilen Ragini, şimdi ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com