Bıçak Sırtı – Swaragini 33. Bölüm İzle

19 Kasım Salı

SWARA SANSKAR’LA EVLENİYOR

Ekranların sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 19 Kasım Salı günü yayınlanan son bölümü 33. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu bölüm Swara Ragini’nin oyunlarını ortaya çıkarmak için Sanskar’la evlenir. Bu evliliğin sahte olduğunu düşünen Ragini harekete geçer ve bir plan hazırlar. Ragini bu planda başarılı olabilecek mi?

33. Bölüm

Swara ve Sanskar herkesten gizli bir şekilde evlenir. Ragini dahil tüm aile bu haber karşısında şok olur. Sanskar’ın ailesi Swara’yı gelin olarak kabul eder. Ragini’nin yalanlarını ortaya çıkarmak isteyen Swara Sanskar’la ortak hareket eder. Ragini ise bu evliliğin kendi evliliğine zarar vereceğini düşünerek tedirgin olur. Swara’nın sahte bir evlilik yaptığını düşünen Ragini onu uyarır. Fakat Swara artık Ragini’ye karşı daha sert davranır. Swara’ya karşı iyice bilenen Ragini evliliğin sahte olduğunu ispatlayabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com