Bıçak Sırtı – Swaragini 37. Bölüm İzle

23 Kasım Cumartesi

SWARA RAGİNİ’Yİ ALT EDEBİLECEK Mİ?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 23 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 37. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Sanskar’ın annesiyle iş birliği yapıp Swara’yı hayatından çıkarmak için harekete geçer. Swara ise onun yalanlarının artık gün yüzüne çıkmasını ister.

37. Bölüm

Ragini ve Sujata Swara’ya karşı hain bir plan hazırlar. Lukşi’nin hala Swara’yı sevdiğini bahane eden Ragini ailesinin evine döner. Sujata ise herkese Ragini’nin Swara yüzünden gittiğini anlatır. Lukşi ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşınca Swara ve Sanskar’ın gerçekte evli olmadığını söyler. Ragini babasına Swara’yı kötüler. Sharmistha ise kızının hakarete uğramasına dayanamaz ve onu korumak ister. Fakat başta Shekar olmak üzere herkes ona hakaret eder. Ragini herkesi Swara’ya düşman etmeyi başarabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com