Bıçak Sırtı – Swaragini 4. Bölüm İzle

20 Ekim Pazar

SWARA RAGİNİ’NİN EVLENMESİNİ İSTEMİYOR

Swaragini – Bıçak Sırtı dizisinin 20 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölümü 4. bölümü izle7.com’da. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Bıçak sırtı’nda bu akşam Ragini Lucky ile evlenmeye karar verir. Swara Ragini’nin bu evliliği yapmasını istemez. Shektar’ın da aynı düşüncede olduğunu öğrenen Swara ona bir planı olduğunu söyler. Shektar Swara’nın teklifini kabul edecek mi?

4. Bölüm

Swara, Ragini’nin söylediklerini anneannesine anlatır. Shobba ise torununa tüm gerçekleri anlatmaya karar verir. Gerçekleri duyan Swara annesi için çok üzülür. Öte yandan Ragini babaannesinin uygun gördüğü kişiyle nişanlanmaya karar verir. Lucky ise babasının mirasından pay alabilmek için Ragini ile evlenmeyi kabul eder. Swara Ragini’nin bu evliliği yapmasını istemez. Lucky’nin Ragini için doğru kişi olmadığını düşünen Swara bu düşüncesini Shektar’a anlatır. Shektar’da Swara’yla aynı düşüncededir. Swara Shektar’a iş birliği teklif eder. Shektar onun bu teklifini kabul edecek mi?

Dizinin Konusu:

Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com