Bıçak Sırtı – Swaragini 51. Bölüm İzle

7 Aralık Cumartesi

SWARA VE RAGİNİ ARASINDA BÜYÜK HESAPLAŞMA

Ekranların ilgiyle izlene Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 7 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 51. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Ragini’nin yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Ragini sahte gözyaşlarıyla yalanlarını inkar eder. Fakat Swara’yı bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

51. Bölüm

Ragini’nin planı işe yarar ve herkes yeniden Swara’ya düşman olur. Sujata Swara’nın Sanskar ve Lukşi’yi kandırdığını düşünerek onu aşağılamaya başlar. Swara duyduklarından sonra Ragini’nin karşısına çıkar ve ona tokat atar. Her şeyi Ragini’nin planladığını söyleyen Swara onun yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Herkesin uyarısına kulak tıkayıp Ragini’ye inandığı için pişman olan Swara Ragini’yi evden kovar. Fakat bu hesaplaşmada Swara’yı bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Swara nasıl bir tepkiyle karşılaşacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com