Bıçak Sırtı – Swaragini 55. Bölüm İzle

11 Aralık Çarşamba

RAGİNİ EVİN SAHİBİ OLUYOR

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 11 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 55. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Lukşi’nin Ragini’yi kaçırdığı ortaya çıkınca Parvati onun hapse atılmasını sağlar. Parvati’nin şartıyla evin sahibi olan Ragini’nin planı ne?

55. Bölüm

Swara Ragini’yi kaçıran kişinin Lukşi olduğunu ortaya çıkarır. Artık kaçacak yeri kalmayan Lukşi her şeyi itiraf etmek zorunda kalır. Parvati ondan şikayetçi olarak hapse girmesini sağlar. Lukşi’nin ailesi ondan şikayetini geri çekmesini ister. Sanskar Swara’nın evine dönme kararına çok üzülür ve ona sitem eder. Ragini Maheshvari ailesinin evinin sahibi olur. Ragini tüm yetkiyi eline alınca Lukşi ve ailesini zor durumda bırakır. Gücü eline geçiren Ragini Parvati’ye zafer tablosunu gösterir. Parvati Ragini’nin planlarını öğrenince ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com