Bıçak Sırtı – Swaragini 56. Bölüm İzle

12 Aralık Perşembe

SWARA YENİK DÜŞÜYOR

Ekranların sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 12 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 56. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini ailesine türlü eziyetler eder. Swara buna engel olmak ister fakat Ragini Swara’yı engeller. Swara ailesini kurtarmak için nasıl bir plan yapacak?

56. Bölüm

Ragini evin sahibi olduğu için evde bir parti vermek ister. Ragini partide kayınvalidesini ve kayınbabasını garson gibi kullanarak onları herkesin önünde rezil eder. Swara onun bu tavrına çok öfkelenir ve herkese yardım etmeye çalışır. Ragini evin sahibi olduğunu belirten belgeleri sürekli yanında taşır. Swara bir yolunu bulup belgeleri değiştirmeyi başarır. Fakat Ragini’nin sinsi planı yüzünden Swara belgeyi geri vermek zorunda kalır. Yenik düşen Swara’nın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com