Bıçak Sırtı – Swaragini 57. Bölüm İzle

13 Aralık Cuma

SWARA VE SANSKAR BOŞANIYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 13 Aralık Cuma günü yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Swara ve Sanskar’ı ayırmak için harekete geçer ve bir yolunu bulup ona boşanma belgelerini imzalatır. Haberi olmadan boşandığını anlayan Swara ne yapacak?

57. Bölüm

Ragini Swara’yı da düşman listesine ekler ve onu evden kovmak için harekete geçer. Swara ise Sanskar’ın kalbini kazanmak için uğraşır. Fakat Sanskar onun sevgisine inanmaz ve ona sırt döner. Bir fırsatını bulan Swara Sanskar’a ona aşık olduğunu itiraf eder. Sanksar bunu inkar eder. Ragini Swara’dan kurtulmak için kayınbabasını kullanır ve ondan boşanma belgelerini Swara’ya imzalatmasını ister. Swara büyük bir oyunla boşanma belgelerini imzalar. Evliliğini kurtarmak isterken bir anda boşandığını öğrenen Swara ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com