Bıçak Sırtı – Swaragini 58. Bölüm İzle

14 Aralık Cumartesi

LUKŞİ VE AİLESİ EVİ TERK EDECEK Mİ?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 14 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 58. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Anapurna Ragini’nin eziyetlerine dayanamaz ve isyan eder. Sanskar ise ailesiyle birlikte evi terk edeceğini söyler. Ragini nasıl karşılık verecek?

58. Bölüm

Anapurna Ragini’nin tavırlarına artık dur demek ister ve onun karşısına çıkarak hesap sorar. Fakat Ragini Anapurna’yı dinlemez ve bildiğini okumaya devam eder. Anapurna ise tavrından geri adım atmaz. İyice sinirlenen Ragini onun yüzüne su fırlatır. Ragini’nin bu saygısızlığını gören Lukşi çok öfkelenir. Ragini Lukşi ve ailesine kendisine itaat etmek zorunda olduklarını söyler. Sanskar ise Ragini’nin karşısına çıkarak ailesini de alıp evi terk edeceğini belirtir. Ragini bu hamle karşısında ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com