Bıçak Sırtı – Swaragini 60. Bölüm İzle

16 Aralık Pazartesi

SWARA’YI BEKLEYEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 16 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 60. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Ragini’nin oyununu bozar. Fakat Maheshvari’nin öldürdüğü sanılan kişinin Sanskar’ın eski nişanlısı olduğunu öğrenen Swara büyük bir yıkım yaşar. Swara ve Sanskar aşkı bitiyor mu?

60. Bölüm

Ragini Maheshvari’nin sırrını herkesin içinde açıklayıp onu küçük düşürmeyi başarır. Fakat Swara bulduğu izin peşine düşer ve Ragini’nin bu planını alt eder. Maheshvari’nin kimseyi öldürmediği, aslında ona yardım etmek istediği ortaya çıkınca Ragini şok olur. Görüntülerdeki kızın Sanskar’ın eski nişanlısı olduğunu öğrenen Swara yıkılır. Öldüğünü düşündüğü nişanlısını bir anda karşısında gören Sanskar ise Swara ve Kavita arasında kalır. Swara kavuşmak üzere olduğu Sanskar’ı kaybedecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com