Bıçak Sırtı – Swaragini 61. Bölüm İzle

17 Aralık Salı

SANSKAR NİŞANLANIYOR

Kanal 7 ekranlarının beğenilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 17 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 61. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Sanskar ailesinin zoruyla Kavita’yla nişanlanmak zorunda kalır. Nişana katılan Swara ne yapacak?

61. Bölüm

Parvati Ragini’nin oyununa yardım ettiği için ailesi tarafından dışlanır. Swara onca şeye rağmen onu korumaya çalışır. Öte yandan Sanskar ailesinin zoruyla Kavita’yla nişanlanmayı kabul eder. Kavita heyecanla nişan hazırlıkları yaparken Sanskar sürekli Swara’yı düşünür. Kavita nişana Swara’yı da çağırır. Sanskar daha fazla dayanamaz ve Kavita’ya Swara’yı sevdiğini söylemek ister. Fakat Kavita’nın yıkılacağını düşünerek bundan vazgeçer. Nişan başladığında Swara da davetliler arasında yerini alır. Swara Sanskar ve Kavita nişanını terk edecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com