Bıçak Sırtı – Swaragini 62. Bölüm İzle

18 Aralık Çarşamba

SANSKAR VE SWARA’YI BEKLEYEN SÜRPRİZ

Kanal 7’nin beğeniyle izlenen yabancı dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 18 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 62. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Kavita Sanskar ve Swara’nın birbirlerini sevdiğini anlar ve bir karar alır. Swara ve Sanskar’ı bekleyen sürpriz ne?

62. Bölüm

Swara ve Kavita küçük bir kaza geçirir. Sanskar’ın Swara’nın yardımına koşması Kavita’nın aklında soru işareti oluşmasına neden olur. Kavita Sanskar’a aslında Swara’yı sevdiğini söyleyince Sanskar bir cevap veremez. Kavita artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirtir ve bir karar alır. Sanskar Swara’yı sevdiğini itiraf etmek zorunda kalır. Sanskar ve Swara’yı bekleyen büyük sürpriz ne?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com