Bıçak Sırtı – Swaragini 63. Bölüm İzle

19 Aralık Perşembe

SANSKAR VE SWARA NİŞANLANIYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 19 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 63. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Sanskar ve Swara her şeye rağmen nişanlanır. Fakat gizemli birisi onların mutluluğunu bozmak ister. Swara Urvaşi’nin yaptıklarını anlayacak mı?

63. Bölüm

Sanskar ve Swara yeniden evlenme kararı alır. Bu karar her iki tarafın ailesini de çok sevindirir. Fakat nişan günü türlü aksilikler yaşanır. Sanskar ve Swara her şeye rağmen nişanı tamamlar. Ragini ve Parvati bu durumdan hiç memnun olmaz. Sanskar ve Swara birlikte mutlu anlar yaşar. Bu mutluluklarını bozmak isteyen birileri onlara saldırır. Swara bu saldırının arkasında Ragini ve Urvaşi’nin oluğunu düşünür. Ragini’yle yüzleşen Swara olayda onun parmağı olmadığını anlar. Swara Urvaşi’nin gerçek niyetini öğrenecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com