Bıçak Sırtı – Swaragini 64. Bölüm İzle

20 Aralık Cuma

SWARA URVAŞİ’Yİ SUÇÜSTÜ YAKALAYABİLECEK Mİ?

Ekranların ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 20 Aralık Cuma günü yayınlanan son bölümü 64. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Urvaşi’nin hareketlerinden şüphelenir ve onu adım adım takip eder. Urvaşi ise onların huzurunu bozmak için yeni bir plan yapar.

64. Bölüm

Swara Urvaşi’nin davranışlarından rahatsız olur ve onu sürekli göz hapsinde tutar. Urvaşi Swara’nın kendisini gözetlediğini görünce daha dikkatli davranmaya çalışır. Urvaşi ablasının ruhunun huzurlu olmadığını ve bu yüzden Swara ile Sharmishtha’nın başına sürekli bir iş geldiğini söyler. Shekar ve Sharmishtha’nın mutlu olduğunu gören Urvaşi bir plan yapar ve Parvati’nin aklını çelmeye çalışır. Urvaşi başarılı olabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com