Bıçak Sırtı – Swaragini 65. Bölüm İzle

21 Aralık Cumartesi

SANSKAR’IN AMACI NE?

Ekranların sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 21 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 65. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Urvaşi Swara ve Sanskar’ın evlilik törenlerinde sorun çıkarmak için harekete geçer. Sanskar’ın ise herkesten gizli bir planı vardır.

65. Bölüm

Swara Urvaşi’yi takip edip onunla birlikte ormana gider. Ormanda Swara’ya tuzak hazırlayan Urvaşi onu boğmaya çalışır. Fakat Sanskar Swara’yı kurtarır. Swara Urvaşi’yle ilgili şüphelerini ailesine anlatır. Shekar Urvaşi’yi evden göndereceğini söyler. Urvaşi Sanskar ve Swara’nın törenlerine gölge düşürmek için elinden geleni yapar. Törende Sanskar’ın aile yadigarı olan kolye kaybolur. Swara Urvaşi’den şüphelenirken Sanskar herkesin üstünü aramak ister. Gerçek kolyeyi sakladığını, çalınanın sahte kolye olduğunu söyleyen Sanskar’ın gerçek amacı ne?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015