Bıçak Sırtı – Swaragini 69. Bölüm İzle

25 Aralık Çarşamba

SWARA HAPSE DÜŞÜYOR

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 25 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 69. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Urvaşi’yi öldürmekle suçlanır. Sanskar ve Ragini onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Swara’ya tuzak kurup onun hapse düşmesini sağlayan Kavita’nın şartı ne?

69. Bölüm

Swara ve Ragini’nin düğün törenleri aynı gün yapılır. Tören sırasında telefonu çalan Swara Urvaşi’nin yalvarmasıyla onu görmeye gider. Fakat kendisine tuzak kurulan Swara Urvaşi’yi öldürmekle suçlanır. Sanskar ve Ragini Swara’yı kurtarmak için el ele verir. Kavita Sanskar’a Swara’nın serbest kalması için şantaj yapar. Swara’nın masum olduğuna dair görüntüleri elinde tutan Kavita’nın şartı ne?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com