Bıçak Sırtı – Swaragini 71. Bölüm İzle

27 Aralık Cuma

RAGİNİ YAŞAYACAK MI?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 27 Aralık Cuma günü yayınlanan son bölümü 71. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Lukşi herkese büyük bir oyun oynayıp Ragini yerine bir başkasıyla evlenir. Bu ağır darbeye dayanamayan Ragini hastalanır. Ragini yaşayacak mı?

71. Bölüm

Lukşi büyük bir oyun oynar ve Ragini yerine bir başkasıyla evlenir. Ragini ve ailesine saygısızlık eden Lukşi babasını da karşısına alır. Onun bu hamlesi Swara ve Sanskar’ın da ayrılmasına neden olur. Shekar kızlarını alır ve evine gider. Yaşadıklarını kaldıramayan Ragini bir anda yere yığılır. Ragini’yi muayene eden doktor onun uyanamayacağını söyleyerek yanından ayrılır. Hayatı tehlikede olan Ragini yaşayacak mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com