Bıçak Sırtı – Swaragini 72. Bölüm İzle

28 Aralık Cumartesi

SWARA’NIN ZOR KARARI

Kanal 7’nin sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 28 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 72. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Parvati Swara’nın kayınvalidesinin evine gittiğini öğrenince çok öfkelenir. Babasıyla kocası arasında bir tercih yapması gereken Swara nasıl bir karar verecek?

72. Bölüm

Swara babasına ettiği yemini bozup kayınvalidesinin evine gider. Shekar ise bir kaza geçirir. Parvati yeminini tutmadığı için bu kazadan Swara’yı sorumlu tutar. Shekar kızının kendisine değer vermediğini söyleyip Swara’nın kızı olamayacağını dile getirir. Parvati Swara’dan kocası ve babası arasında bir seçim yapmasını ister. Gözyaşlarına boğulan Swara ne yapacağını bilemez. Çaresiz kalan Swara kimi seçecek?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com