Bıçak Sırtı – Swaragini 73. Bölüm İzle

29 Aralık Pazar

KAVYA İFTİRA ATIYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 29 Aralık Pazar günü yayınlanan son bölümü 73. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Sanskar ve ailesini Kavya’nın zulmünden korumak için babasına karşı gelip kocasını seçer. Kavya Lukşi’nin ailesine iftira atmak için yangın çıkarır. Lukşi kime inanacak?

73. Bölüm

Swara annesi ve Ragini’nin de desteğini alarak kayınvalidesinin evine gitmeye karar verir. Onun bu kararı Parvati’yi şok eder. Shekar evini satıp başka bir yere taşınmak ister. Fakat Rakini buna engel olmaya çalışır. Öte yandan Lukşi ve Kavya ailesini zor duruma düşürür. Lukşi karısının saygısızlıklarına göz yumar. Kavya Lukşi’yi ailesine karşı doldurur. Kavya Maheshvari ailesine iftira atmak için odasını yakar. Lukşi karısının gerçek yüzünü görecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com