Bıçak Sırtı – Swaragini 74. Bölüm İzle

30 Aralık Pazartesi

SWARA MASUM OLDUĞUNU İSPATLAYABİLECEK Mİ?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 30 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 74. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Kavya Maheshvari ailesine büyük bir iftira atar. Swara onun oyununu bozunca Kavya ondan intikam almak ister. Kavya’nın planı işe yartayacak mı?

74. Bölüm

Lukşi ailesi yerine Kavya’ya inanır. Swara onun planını ortaya çıkarmak için bir yol arar. Kavya bu sırada boş durmaz ve Maheshvari ailesini kendisine şiddet uyguladıkları gerekçesiyle polise şikayet eder. Polis memurları Kavya’nın oyununa inanır. Fakat Swara onun planlarını bozacak bir hamle yapar. Onun bu hamlesi işe yarar ve Kavya’nın gerçek yüzü ortaya çıkar. Kavya Swara’dan intikam almak için Lukşi’nin yanında kendisini acındırır. Ona inanan Lukşi Swara’ya bağırır. Swara masum olduğunu anlatabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com