Bıçak Sırtı – Swaragini 75. Bölüm İzle

31 Aralık Salı

KAVYA İŞ BAŞINDA

Kanal 7’nin sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 31 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 75. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Kavya Maheshvari ailesini kızdırmak için elinden geleni yapar. Fakat Swara ailesini korumaya çalışır. İyice bilenen Kavya’nın yeni planı ne?

75. Bölüm

Su içmek için odasından çıkan Swara Kavya’nın gizlice bir yere gittiğini görür. Swara Ragini’yi arayıp durumu anlatır ve Kavya’yı takip etmesini ister. Ragini Kavya’nın Lukşi’yle buluştuğunu görünce yıkılır. Kavya ise Maheshvari ailesini kızdırmak için elinden geleni yapar. Kavya’nın eve getirdiği dansçılar Uttara’yı rahatsız eder. Fakat Swara gelip onu kurtarır. İyice sinirlenen Kavya’nın intikam planı ne?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com