Bıçak Sırtı – Swaragini 78. Bölüm İzle

3 Ocak Cuma

KAVYA’NIN SIRRI NE?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 3 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümü 78. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini ve Swara Kavya’nın sırrını ortaya çıkarmak için bir plan hazırlar. Ragini ve Swara Lukşi ile Sanskar’ın masum olduğunu ispatlayabilecek mi?

78. Bölüm

Swara ve Ragini bir plan hazırlayarak Sanskar’ı hapisten çıkarıp yerine Ragini’yi hapse sokmak için harekete geçer. Sanskar ve Ragini birbirlerinin kıyafetini giyerek yer değişitirir. Lukşi yanındaki kişinin Sanskar olduğunu düşünerek ona Ragini’yle ilgili itirafta bulunur. Lukşi’nin sözlerini duyan Ragini gözyaşlarına boğulur. Kavya ve Tanya’nın sırrını ortaya çıkarmak için böyle bir plan yaptıklarını anlatan Ragini onları kurtarmak istediğini söyler. Ragini ve Swara’nın kurduğu plan işe yarayacak mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com