Bıçak Sırtı – Swaragini 82. Bölüm İzle

7 Ocak Salı

PARİNİTA’NIN DEĞİŞİMİ

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 7 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 82. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Parinita Swara ve Ragini’nin ailede değer görmesinden rahatsız olmaya başlar. Her fırsatta onları küçük düşürmeye çalışan Parinita amacına ulaşabilecek mi?

82. Bölüm

Çocuğu olmadığı için herkesin üzerine geldiğini düşünen Parinita Swara ve Ragini’ye karşı bilenir. Her fırsatta onları ezmeye çalışan Parinita’nın gerginliği çok dikkat çeker. Parinita yemeklerini yetiştiremeyeceğini düşünerek Swara’yı evde yalnız bırakır. Eve döndüklerinde ise Swara tüm işleri halleder ve Durgaprasa’nın doğum günü için sürpriz bir parti hazırlar. Onun herkesin taktirini toplaması Parinita’yı çok rahatsız eder. Swara Parinita’nın davranışlarındaki garipliği çözebilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com