Bıçak Sırtı – Swaragini 85. Bölüm İzle

10 Ocak Cuma

RAJAD TUZAK KURUYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 10 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümü 85. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Rajad’ın kurduğu tuzağı Sanskar ve Lukşi’ye anlatır. Rajad’ın elinden fotoğrafları alabilecek mi?

85. Bölüm

Rajad Parinita’yı kaçırır. Bunu duyan Swara ve Ragini büyük bir şok yaşar. Ragini bu olayı ailesine söyleme taraftarıyken Swara karşı gelir. Rajad’a güvendiği için aileye girdiğini düşünen Swara düğünü engelleyemeyeceklerini söyler. Rajad’ın elinde Uttaran’ın fotoğrafları olduğunu belirten Swara göz yaşlarına boğulur. Ne yapıp edip ailesini korumaya karar veren Swara diğerlerinin de desteğini alır. Kılık değiştirip Rajad’ın evine giren Swara ve Sanskar fotoğrafları alabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com