Bıçak Sırtı – Swaragini 86. Bölüm İzle

11 Ocak Cumartesi

RAJAD’IN BÜYÜK OYUNU

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 11 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 86. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Rajad’ın tehditleri yüzünden kimseye gerçekleri anlatamaz. Sanskar ve Lukşi Parinita’yı kurtarmak için harekete geçer. Maheshvari ailesi Rajad tehlikesini atlatabilecek mi?

86. Bölüm

Rajad ve Uttaran’ın düğün törenleri başlar. Rajad’ın adamları silahlı bir şekilde düğündeki yerini alır. Rajad Swara’yı kimseye bir şey söylememesi konusunda uyarır. İkilemde kalan Swara silahlı adamları görünce daha çok korkar ve gerçekleri itiraf etmekten çekinir. Ragini Parinita’nın Rajad’ın arabasında olduğunu görür. Sanskar ve Lukşi bir plan yaparak Parinita’yı kurtarmaya çalışır. Rajad gerçek yüzünü gören Uttaran’ı ailesini öldürmekle tehdit eder. Ailesini kaybetmekten korkan Uttaran nasıl bir karar verecek?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com