Bir Garip Aşk 41. Bölüm İzle

10 Aralık Perşembe

ARNAV’I BEKLEYEN SÜRPRİZ

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’ın kendisiyle konuşmak istediğini düşünür fakat karşısında Şiyam’ı bulur. Arnav Kushi’ye duygularını itiraf etmek isterken nasıl bir sürprizle karşılaşacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 10 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 41. bölümüyle izle7.com’da.

41. Bölüm

Şiyam Anjali’den kurtulmak ister ve onun kaza yapmasını sağlar. Anjali’nin yaralanması Arnav’ı derinden sarsar. Anjali kendi rahatsızlığı sebebiyle düğünün ertelenmesini istemez. Akash ve Payal’in düğün hazırlıkları başlar. Şiyam Kushi’ye bir not yazar ve onunla buluşmak ister. Notu Arnav’ın yazdığını düşünen Kushi buluşma yerine gider. Karşısında Şiyam’ı bulan Kushi büyük bir şok yaşar. Kushi bulunduğu yeri terk etmek istediğinde Şiyam onu zorla durdurur. Kushi’ye duygularını açmak isteyen Arnav evin her yerinde onu arar. Sonunda Kushi’yi bulan Arnav nasıl bir manzarayla karşılaşacak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Gündüz Gece – Sinop | 3 Haziran 2023
Ekranların sempatik ismi Kürşat, Anadolu’nun cennet köşelerini gezmeye devam ediyor. Farklı şehirlerden renkli görüntüler ve yıllardır süregelen ilginç geleneklerin, tarihi mirasların yer aldığı Gündüz Gece bu bölüm tarihi yapıların, eşsiz güzellikte denizin ve sıcakkanlı insanların bulunduğu Sinop’a misafir oldu.Türkiye’nin gizli kalmış köşeleri, Doğu’dan Batı’ya ülkenin her bölgesinden ilginç gelenekler ve birbirinden lezzetli yöresel yemekler sevilen türkücü Kürşat’ın sunumuyla Gündüz Gece’de izleyici karşısına çıkıyor. Gündüz Gece ekibi bu bölüm Türkiye’nin en kuzey noktası olan Sinop’tan renkli karelerle ekrandaki yerini aldı. Kürşat, Sinop’ta ilk olarak Selçuklu mimarisine göre inşa edilen tarihi nitelikte Pervane Medresesi’ni ziyaret etti. 1262 yılında şehrin ikinci defa alınışı anısına Selçuklu Veziri Muinüddin Süleyman Pervane tarafından yaptırılan Pervane Medresesi’ni gezen Kürşat, medresenin duvarlarındaki inceliklere hayran kaldı.Gündüz Gece ekibinin Sinop’taki bir sonraki durağı dokuma makinalarıyla el emeği göz nuru pikeler dokuyan Sinoplu hanımların atölyeleri oldu. Sinoplu hanımlarla yapılan dokumaları inceleyen Kürşat hem sohbet etti hem de türküler söyledi. Dokuma tezgahlarından ayrılan Gündüz Gece ekibi şehrin bir diğer önemli yapısını ziyaret etti. 1214 yılında Alaaddin Keykubat tarafından yaptırılan Alaaddin Camii’ne giden Kürşat, yapının bilinmeyen özelliklerini Gündüz Gece izleyicisi için anlattı. Son olarak Sinop’un muhteşem sahil manzarasında balık ızgara tarifini Sinop’un yerlilerinden alan Kürşat, manzaranın ve yemeğin tadını doyasıya çıkardı.Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 11:30’da Kanal 7’de…
Gündüz Gece – Sinop | 3 Haziran 2023