Bir Garip Aşk 57. Bölüm İzle

26 Aralık Cumartesi

ARNAV KAÇIRILDI

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’ın başının dertte olduğunu anlar. Manorama ile birlikte Arnav’ın izini süren Kushi onu kurtarmayı başaracak mı? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 26 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com’da.

57. Bölüm

Kushi Arnav’a ulaşamayınca başının dertte olduğunu düşünür. Bu şüphesini netliğe kavuşturmak isteyen Kushi kimseye belli etmeden Arnav’ın nerede olduğunu araştırmaya başlar. Kushi’nin hareketlerinden şüphelenen Manorama onun peşine düşer. Manorama’dan kurtulamayacağını anlayan Kushi şüphelerini ona da anlatır. İlk başta Kushi’ye inanmayan Manorama ip uçlarını birleştirdiğine Arnav’ın kaçırıldığına ikna olur. Havaalanının güvenlik kayıtlarına ulaşan ikili, Arnav’ın uçağa binmeden önce kaçırıldığını fark eder. Kushi ve Manorama Arnav’ı kurtarabilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

YENİ BÖLÜMLER izle7.com