Bir Garip Aşk 63. Bölüm İzle

1 Ocak 2021 Cuma

ŞİYAM’IN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav ve Kushi sonunda eve döner. Şiyam’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak isteyen ikili Anjali’yi ikna edebilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Bir Garip Aşk 1 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümü 63. bölümüyle izle7.com’da.

63. Bölüm

Kushi ve Arnav büyük uğraşlar sonucu Şiyam’ın adamlarından kurtulur. Kushi Arnav’a kendisini kaçıranın Şiyam olduğunu söyler. Fakat Arnav ellerinde delil olmadığı için bu bilgiyi ailelerine söylemekte tereddüt eder. Eve döndüklerinde onların halini gören aile fertleri büyük bir şok yaşar. Kushi başlarına geleni herkese anlatır ve tüm bunların sorumlusunun Şiyam olduğunu söyler. Natki ve Manorama’nın Kushi’yi desteklemesine rağmen Şiyam her şeyi inkar eder. Kushi ve Arnav Anjali’ye gerçekleri gösterebilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011