Bir Garip Aşk 67. Bölüm İzle

5 Ocak 2021 Salı

ARNAV VE KUSHİ ARASINDA GERİLİM AZALACAK MI?

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav Kushi’nin ailesinin evinde kalmaya karar verir. Kushi’nin kalbini kazanmaya çalışan Arnav başarılı olabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 5 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 67. bölümüyle izle7.com’da.

67. Bölüm

Kushi ailesinin kirasını ödeyebilmek için Arnav’ın teklifini kabul eder ve bir gün boyunca onun yanında çalışır. Arnav bu süre içerisinde Kushi’den her istediğini yapmasını ister. Arnav Kushi’yle birlikte onun ailesinin evine gider. Bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen Arnav Kushi’ye yakın olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Kushi ve Arnav arasındaki gerilim biraz olsun azalacak mı?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011