Bir Garip Aşk 69. Bölüm İzle

7 Ocak 2021 Perşembe

ARNAV BABAANNESİYLE YÜZLEŞİYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav babaannesine Şiyam’ı evden kovduğunu anlatır ve onun adının anılmamasını ister. Arnav babaannesiyle yüzleştiğinde nasıl bir tepki gösterecek? Ekranların sevilen dizisi Bir Garip Aşk 7 Ocak Perşembe günü yayınlanan son bölümü 69. bölümüyle izle7.com’da.

69. Bölüm

Kushi Arnav ile evlenirken yemin etmediklerini fark eder. Evliliklerinin gerçek olmadığını söyleyen Kushi, Arnav’a tüm gelenekleri baştan yapmaları gerektiğini belirtir. Anjali’nin Şiyam’dan ayrıldığından habersiz olan babaanne herkese onu sorar. Onun sorusundan sıkılan Arnav babaannesinin karşısına çıkar ve Şiyam’ı kovduğunu söyler. Şiyam’ın Anjali’yi kandırdığını anlatan Arnav, bu konunun kapatılmasını ister. Onun sözleriyle öfkelenen babaanne Arnav’la yüzleşmek ister. Arnav babaannesiyle konuşurken neler olacak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011