Kanal 7 muhabiri Esra Ketenci Çelebioğlu’nun, geçtiğimiz yıl yaptığı ‘kadınların erkeklerden daha fazla konuşması’ konulu sokak röportajıyla mikrofon uzattığı Makbule Karakelle tam bir yıl sonra Kanal 7’ye tekrar konuştu. Eşi için söylediği sözlerle internette tıklanma rekoru kıran Karakelle o röportajın hayatında neler değiştirdiğini anlattı ve gelecek reklam tekliflerine yeşil ışık yaktı.
Kanal 7 Ana Haber’de muhabir Esra Ketenci Çelebioğlu’nun yaptığı sokak röportajlarından birinde tam bir yıl önce uzatılan mikrofona konuşan Makbule Karakelle, o röportajın hayatını nasıl değiştirdiğini yine aynı mikrofona anlattı. Çelebioğlu’nun ‘kadınların erkeklerden daha fazla konuşması’ konulu sokak röportajında eşi için sarf ettiği sözler ile televizyon programlarında en çok konuşulan, internette tık rekoru kıran Karakelle, söylediği sözlerden pişmanlık duyduğunu ifade etti.

“BENİM NEYİM EKSİK, REKLAMLARDA OYNARIM”

“O sözleri söylediğimi hiç hatırlamıyorum. Eşimle dövüşmüştük sigara yüzünden. Nelere mal oldu. Ben bazı kendini bilmeyen insanlara da öyle söylüyorum diyen” Karakelle, tanınmaktan çok sıkıldığını söylerken reklam filmleri için gelecek tekliflere sıcak baktığını da sözlerine ekledi.
İşte Makbule Karakelle’nin o sözleri;

 

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)