Kanal 7 muhabiri Esra Ketenci Çelebioğlu’nun, geçtiğimiz yıl yaptığı ‘kadınların erkeklerden daha fazla konuşması’ konulu sokak röportajıyla mikrofon uzattığı Makbule Karakelle tam bir yıl sonra Kanal 7’ye tekrar konuştu. Eşi için söylediği sözlerle internette tıklanma rekoru kıran Karakelle o röportajın hayatında neler değiştirdiğini anlattı ve gelecek reklam tekliflerine yeşil ışık yaktı.
Kanal 7 Ana Haber’de muhabir Esra Ketenci Çelebioğlu’nun yaptığı sokak röportajlarından birinde tam bir yıl önce uzatılan mikrofona konuşan Makbule Karakelle, o röportajın hayatını nasıl değiştirdiğini yine aynı mikrofona anlattı. Çelebioğlu’nun ‘kadınların erkeklerden daha fazla konuşması’ konulu sokak röportajında eşi için sarf ettiği sözler ile televizyon programlarında en çok konuşulan, internette tık rekoru kıran Karakelle, söylediği sözlerden pişmanlık duyduğunu ifade etti.

“BENİM NEYİM EKSİK, REKLAMLARDA OYNARIM”

“O sözleri söylediğimi hiç hatırlamıyorum. Eşimle dövüşmüştük sigara yüzünden. Nelere mal oldu. Ben bazı kendini bilmeyen insanlara da öyle söylüyorum diyen” Karakelle, tanınmaktan çok sıkıldığını söylerken reklam filmleri için gelecek tekliflere sıcak baktığını da sözlerine ekledi.
İşte Makbule Karakelle’nin o sözleri;

 

YENİ BÖLÜMLER izle7.com