Kanal 7 muhabiri Esra Ketenci Çelebioğlu’nun, geçtiğimiz yıl yaptığı ‘kadınların erkeklerden daha fazla konuşması’ konulu sokak röportajıyla mikrofon uzattığı Makbule Karakelle tam bir yıl sonra Kanal 7’ye tekrar konuştu. Eşi için söylediği sözlerle internette tıklanma rekoru kıran Karakelle o röportajın hayatında neler değiştirdiğini anlattı ve gelecek reklam tekliflerine yeşil ışık yaktı.
Kanal 7 Ana Haber’de muhabir Esra Ketenci Çelebioğlu’nun yaptığı sokak röportajlarından birinde tam bir yıl önce uzatılan mikrofona konuşan Makbule Karakelle, o röportajın hayatını nasıl değiştirdiğini yine aynı mikrofona anlattı. Çelebioğlu’nun ‘kadınların erkeklerden daha fazla konuşması’ konulu sokak röportajında eşi için sarf ettiği sözler ile televizyon programlarında en çok konuşulan, internette tık rekoru kıran Karakelle, söylediği sözlerden pişmanlık duyduğunu ifade etti.

“BENİM NEYİM EKSİK, REKLAMLARDA OYNARIM”

“O sözleri söylediğimi hiç hatırlamıyorum. Eşimle dövüşmüştük sigara yüzünden. Nelere mal oldu. Ben bazı kendini bilmeyen insanlara da öyle söylüyorum diyen” Karakelle, tanınmaktan çok sıkıldığını söylerken reklam filmleri için gelecek tekliflere sıcak baktığını da sözlerine ekledi.
İşte Makbule Karakelle’nin o sözleri;

 

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
‘Yüz Yaşını Devirenler’ Belgeseli Yakında Ülke TV’de…
Anadolu’nun yüz yaşını deviren çınarlarının, zamana sığdırdıkları altın değerindeki tecrübeleri ve nasihatlerinin yer aldığı ‘Yüz Yaşı Devirenler’ belgeseli yakında Ülke TV ekranlarında… Ömrüne bir sürü hayat sığdıran yüz yaşını deviren tanıklar, zamanın sadece anlardan mı, rakamlardan mı ibaret olduğunu izleyicilerle paylaşacaklar. Kıtlık, yoksulluk, savaş, sevdiklerini ebediyete uğurlamak, evlat sevgisi, torunların doğuşu gibi birbirinden farklı duyguyu deneyimleyen çınarların tecrübeleri Yüz Yaşı Devirenler belgeselinde… Hayatı daha iyi anlayabilmek için görmüş geçirmiş büyüklerin tecrübelerinden yararlanmak isteyenler asırlık çınarların yaşam öyküsünde buluşacak… Belgeselde bu konuda ülkenin en yetkin araştırmalarının yapılmasına ön ayak olan ve Yaşlı Üniversitesi’ni kuran Prof. Dr. İsmail Tufan’ın tecrübelerine ve bilgisine yer verilecek. Belgeselde ayrıca dünyada Alzheimer Hastalığının Einstein'ı olarak bilinen Prof. Terence Seedsman’ın görüşleri izleyicilerle paylaşılacak. Hayattan demini alan çınarların ömür yolculukları ve uzun yaşamalarının sırlarına yer verilecek. Ayrıca Yüz yaşını aşan çınarlar; ‘’Nasıl bir hayat sürüyorlar? Hayata bakış açıları nasıl? Psikolojilerini sağlam tutmayı nasıl başardılar? İçinde bulundukları yaştan, günümüz dünyasına bakarken nelerin değiştiğini düşünüyorlar?’’ sorularını yanıtlayacaklar.Yüz yaşını deviren insanların hikâyelerinin anlatıldığı, birbirinden etkileyici demini almış hayat öyküleri, ‘Yüz Yaşını Devirenler’ belgeseli ile Ülke TV’de…
‘Yüz Yaşını Devirenler’ Belgeseli Yakında Ülke TV’de…