Can Yoldaşım Dizisi 267. Bölüm İzle

23 Nisan 2022 Cumartesi

ÇOTU RATHİ AİLESİNİN BİR ÜYESİ OLUYOR

Can Yoldaşım dizisinde Santos Çotu’nun kendi ailesinin bireyi olduğunu söyler ve onu ailesine kabul eder. Çotu ise geçmişten gelen biri yüzünden hayatında büyük bir dönüşüm yaşamak zorunda kalır. Çotu’yu nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7’nin sevilen dizisi Can Yoldaşım 23 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 267. bölümüyle izle7.com’da.

267. Bölüm

Santos, Çotu’nun artık kendi çocuğu olduğunu söyleyerek, Çotu’nun öz kardeşlerine büyük bir şok yaşatır. Çotu’nun yengesi Santos’un miras peşinde olduğunu söyler. Santos ailesini de alıp evi terk eder. Babaannesinin çocukluk arkadaşı Hindistan’a gelip Çotu’yu aramaya başlar. Elindeki fotoğrafla Sandiya’yla karşılaşan Resham, ona fotoğrafı gösterince doğru kişiyle görüştüğünü anlar. Sandiya Resham’ı alıp evine götürür ve ailesine tanıtır. Resham torununu Çotu’yla evlendirmek istediğini söyleyince Santos olumlu yaklaşır. Peki Çotu tanımadığı biriyle evlenme konusunda nasıl bir tepki verecek?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com