Deli Divane – Bidaai 131. Bölüm İzle

8 Haziran 2020 Pazartesi

RANVİR HAPİSTEN KURTULABİLECEK Mİ?

Sevilen Hint dizisi Deli Divane 8 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 131. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin yoğun ilgiyle takip edilen günlük dizisi Deli Divane’de bugün; Ranvir, Ragini ile yolda yürürken ona sataşan çocuğa karşı sessiz kalamaz. Ragini’ye zarar vermesinden korktuğu için o çocuğu dövmek zorunda kalır. Ancak bu kavganın bedeli Ranvir için ağır olur.

131. Bölüm

O gün Ragini’nin hamile olduğunu öğrenen Ranvir, başına geleceklerden habersiz bir şekilde aldığı güzel haberin tadını çıkarır. Ragini ile yürüyüşe çıkan Ranvir, serseri bir çocuğun sataşması ile çileden çıkar. Ragini’ye bir şey olacağından endişe eden Ranvir, çocuğu döver. Ranvir’in dövdüğü çocuk komaya girer. Polisler eve gelip Ranvir’i hapse götürür. Bu haber Ragini dâhil tüm ev halkını kahreder. Tam Alekh düzelmiş herkes mutluyken Ranvir’in hapse düşmesi ortalığı karıştırır. Ragini, sürekli ağlar durur. Vasundhara ve Interjıt ise Ranvir’i kurtarmak için Hindistan’ın en iyi avukatını bulur. Ancak bu avukat kolay kolay herkesin davasına bakmaz. Peki Rajvans ailesi Ranvir’i kurtarmayı başarabilecek mi?

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com