Deli Divane – Bidaai 135. Bölüm İzle

18 Haziran 2020 Perşembe

SADHANA İÇİN ZOR KARAR

Ekranların sevilen Hint dizisi Deli Divane 18 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölüm 135. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bugünkü bölümünde; Vino, Alek ve Ranvir’i şirket işlerinde saf dışı bırakmak için kimsenin aklına gelemeyecek bir plan yapar. Ranvir’in hapiste olmasının sebebi Vino’dur.

135. Bölüm

Sadhana’yı taciz eden adamı Vino parayla tutar. Bu kirli oyundan heberi olmayan Ranvir bir anlık sinirine hâkim olamamasının cezasını çeker. Yeni duruşmada avukat Sadhana’dan yalan ifade vermesini ister. Bu konuda çok arada kalan Sadhana ne yapacağını şaşırır. Alekh ise Ranvir’in başına gelenlerden dolayı Sadhana’yı suçlar. Sadhana, hamile ablasının üzüntüden günden güne erimesine dayanamaz. Ancak doğruları hayatının parçası olarak büyütülen Sadhana yalan söylemek istemez. Ranvir’in hapisten kurtarmak Sadhana’nın elindedir.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com