Deli Divane – Bidaai 137. Bölüm İzle

20 Haziran 2020 Cumartesi

RAGİNİ İYİLEŞEBİLECEK Mİ?

Sevilen Hint dizisi Deli Divane 20 Haziran Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 137. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bugünkü bölümünde; günlerdir devam eden Ranvir’in mahkemesi sonuçlanır. Tüm çabalara rağmen Ranvir, bir yıl hapis cezası almaktan kurtulamaz.

137. Bölüm

Ranvir’in aldığı hapis cezası Sadhana’nın sonu olur. Herkes yaşanan tüm kötü olayların sorumlusu olarak Sadhana’yı görür. Ragini, Sadhana’nın Ranvir’in aleyhinde şahitlik yaptığı gerçeğine inanamaz. Ancak Alekh, Ragini’ye Sadhana’nın ihanetini anlatır. Alekh ve Vasundhara Sadhana’yı evden kovar. Gerçeği öğrenen Ragini iyice akıl sağlığını kaybeder. Sürekli Ranvir’in hayalini görür. Ranvir’in hayalini takip ederken merdivenlerden düşer ve yuvarlanır. Yerde yatan Ragini’yi gören Alekh, Ragini’yi hastahaneye yetiştirmeye çalışır.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com