Deli Divane – Bidaai 138. Bölüm İzle

21 Haziran 2020 Pazar

RAGİNİ BEBEĞİNİ KAYBEDER

Sevilen Kanal 7 Hint dizisi Deli Divane 21 Haziran Pazar günü yayınlanan son bölüm 138. bölümüyle izle7.com’da. Deli Divane’de bugün Ranvir’in başına gelenlere daha fazla dayanamayan Ragini, halüsinasyonlar görmeye başlar. Gördüğü hayali takip eden Ragini, merdivenlerden yuvarlanır ve bebeğini kaybeder.

138. Bölüm

Psikolojisi bozulan Ragini, son zamanlarda gerçekle hayal arasında gidip gelir. Tam bu anlardan birini yaşarken kazara merdivenlerden düşer. Alekh, Ragini’yi hastaneye götürse de bebeği kurtaramazlar. Tüm aile için umut kaynağı olan bebek, ölümü ile herkesi yasa boğar. Ragini, Sadhana ile bir daha hiç konuşmayacağını söyler. Sadhana kendini affettirmek için yalvarsa da kabul etmez. Sadhana’nın evdeki varlığına kimsenin tahammülü kalmaz. Vasundhara daha fazla dayanamaz ve Sadhana’yı Praka’nın evine götürür. Ancak Sadhana, dayısının evinde de bir fazlalıktır.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com