Deli Divane – Bidaai 141. Bölüm İzle

24 Haziran 2020 Çarşamba

SADHANA NAVEEN’İN SUÇUNU KANITLAYABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 24 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 141. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Ranvir, mahkemeden sonra yanına uğramayan Sadhana’yı merak eder. Kendisine küstüğünü düşündüğü için onu görmek ister.

141. Bölüm

Alekh, Ranvir’e Sadhana ile ayrıldıklarını söyleyemez. Ranvir ise ısrarla Sadhana’yı görmek istediğini anlatır. Ranvir’in ısrarına dayanamayan Alekh, Sadhana’dan Ranvir’i görmesini rica eder. Praka izin vermese de Sadhana gizlice gider. Sadhana ise kimsenin bilmediği bir sırrı öğrenir. Ranvir’in hapiste olmasını planlayanın Naveen olduğunu duyar. Yoğun bakımda olan adamın uyanması ile bu gerçeği ispat etmenin peşine düşer.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com