Deli Divane – Bidaai 147. Bölüm İzle

30 Haziran 2020 Salı

SADHANA DANS YARIŞMASINA KATILIR

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Deli Divane 30 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 147. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Alekh, Sadhana ile ayrılmış olsa da sevgisi içinde devam eder. Alekh, çalıştıkları yerde başka insanların Sadhana’dan bahsetmelerini kıskanır. Sadhana’yı bir adam taciz etmeye kalkar. Bunu duyan Alekh çılgına döner.

147. Bölüm

Sadhana’yı çok sevse de bir türlü affedemeyen Alekh onu herkesten kıskanır. Şirkette bir adamın Sadhana’yı taciz etmesine çok sinirlenir ve Sadhana’yı korur. Yaşadığı olayın etkisinde kalan Sadhana, işten birkaç gün izin alır. İşte Sadhana’yı göremeyen Alekh merak eder ve gizlice arar. Sadhana ise o esnada Kaşalya’nın ameliyatı için koşturur. Ameliyat için gereken parayı bulması gerekir. Aklına para ödüllü dans yarışmasına katılma fikri gelir. Para ödülü yengesinin ameliyatı için çok önemlidir. Ancak Ragini’nin de dans yarışmasına katılması Sadhana’yı endişelendirir. Sadhana’nın bu yarışmaya katılacağını öğrenen Vasundhara, Ragini ile arasında rekabet çıkacağı için sevinir.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com