Deli Divane – Bidaai 162. Bölüm İzle

16 Temmuz 2020 Perşembe

SADHANA İYİ OLABİLECEK Mİ?

Sevilen dizi Deli Divane 16 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölümü 162. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’de bugün Ragini’nin planı aileyi birleştirmeyi başarır. Ancak aniden çıkan yangın Sadhana’yı ölümle burun buruna getirir. Vasundhara ise yaşanan bu hadise sonunda kendi yaptığı kötülükleri anlar.

162. Bölüm

Vasundhara çocuklarından af dilemek için gittiği evde yangın çıktığını görür. Ranvir’in içerde olduğunu duyunca hemen eve girer. Ancak evde Ranvir değil Sadhana vardır. Sadhana, Vasundhara’yı yangından kurtarsa da kendisini dışarı atamaz. Yangında sırtı ve bacakları yanan Sadhana’nın durumuna herkes çok üzülür. Avni ve Naveen ise ailenin tekrar bir araya gelmesine bozulur. Bu yüzden Alekh’in aklını karıştırıp Vasundhara’yı yangından sorumlu tutarlar. Vasundhara ise yaptığı onca kötülüğe rağmen Sadhana’nın kendisi için hayatını tehlikeye atmasından çok etkilenir. Sadhana hastanedeyken Vasundhara da onun için dua eder.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com