Deli Divane – Bidaai 168. Bölüm İzle

22 Temmuz 2020 Çarşamba

KAREN’İN GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKAR

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 22 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 168. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’de bugün Ranvir, babasının Karen’le olan ilişkisini çözmeye çalışır. Duydukları gerçek hepsini çok şaşırtır.

168. Bölüm

Ranvir tesadüfen babasının servetinin yarısını Karen’in üzerine yaptığını öğrenir. Interjit bu gerçeği daha fazla saklamayamayacağını anlar ve Ranvir’in de ısrarı ile gerçeği anlatır. Vasundhara ile evliliklerinin ilk yıllarında mutsuz olduklarını söyler. Gençliğin verdiği cesaretle Vasundhara’yı aldattığını ve Karen’in de oğlu olduğunu açıklar. Alekh babasını biraz olsun anlasa da Ranvir sırt çevirir. Asıl sorun ise bu gerçeği Vasundhara’nın nasıl öğreneceğidir.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com