Deli Divane – Bidaai 21. Bölüm İzle İzle

4 Kasım Pazartesi

ALEKH ORTAYA ÇIKAR

Sevilen dizi Deli Divane 4 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 21. bölümüyle izle7.com’da. Hüzünlü bir aşkın anlatıldığı Deli Divane’nin bu bölümünde; Vasundhara’nın zihinsel engelli oğlu Alekh, herkesin partide olmasını fırsat bilerek tek başına kaldığı kulübeden kaçar.

21. Bölüm

Vasundhara’nın Ranvir’den başka bir oğlu olduğunu öğrenen Sadhana çok şaşırır. Alekh’in kaçtığını duyanlar her yerde onu aramaya başlar. O esnada bahçede olan Sadhana, Alekh’in kulübenin çatısında olduğunu haber verir. Korkudan ne yapacağını şaşıran Ranvir, çatıya çıkan abisini aşağı inmesi için ikna etmeye çalışır. Sadhana’nın çok zengin bir ailenin yanında çalıştığını öğrenen Malti, Vino’yu da alıp partiye gelir ancak güvenlik engelinden geçemez. Öfkesinden yerinde duramayan Alekh’i kimse sakinleştirmez. Alekh’in bu halde olmasının sorumlusunun Vasundhara olduğunu söyleyen davetliler, Vasundhara’nın oğlundan utandığı için eve kapattığını konuşurlar.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)