Deli Divane – Bidaai 33. Bölüm İzle

25 Kasım Pazartesi

SADHANA RAJVANSLARIN EVİNDE KALMAYA DEVAM EDER

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 25 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 33. bölümüyle izle7.com’da.  Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde, Sadhana, hayal ettiği gibi Ragini ve Ranvir’in evlenememesine çok üzülür. Vasundahara, Sadhana’ya verdiği sözü tutamadığı için isterse Alekh’ten ayrılabileceğini söyler. Yaşadığı ikilemden bunalan Sadhana mabede gidip dua eder.

33. Bölüm

Alekh’le hastalığına rağmen evlenmeyi kabul eden Sadhana’nın Vasundhara ile yaptığı plan Ranvir’in Sonia’yı partiye getirmesiyle bozulur. Vasundhara, Sadhana’ya artık özgür olduğunu ve Alekh ile evli kalmak zorunda olmadığını söyler. Doğru kararı verebilmek için mabede giden Sadhana, Alekh’in de arkasından gelmesi ile şaşırır. Sadhana zamanla ona bağlanan Alekh’e kıymaz ve evde kalmaya karar verir. Sadhana’ya olan güveni iki kat artan Vasundhara, onu ev halkına karşı korur. Malti’nin paraya ve lükse düşkünlüğünü fark eden Avni onu alışverişe götürerek Sadhana hakkında bilgi toplamaya çalışır. Dans yarışmasını kaybeden Ragini’ye ise bir yanlışlık olduğu ve festivale onun katılacağı haberi gelir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)