Deli Divane – Bidaai 41. Bölüm İzle

9 Aralık 2019 Pazartesi

RANVİR VE RAGİNİ ARASINDA DOĞAN YAKINLIK

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 9 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 41. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir tesadüf eseri telefonda bir kızla tanışır ancak kim olduğunu öğrenemez. Ragini ile konuştuğundan habersiz olan Ranvir, onun söylediklerinden çok etkilenir. Ranvir, yengesine bu telefon görüşmesinden çok etkilendiğini anlatır.

41. Bölüm

Ragini’nin yanlışlıkla Ranvir’i aramasıyla aralarında bir yakınlaşma olur. İkisi de ilk etapta kimle konuştuğunu bilmezler. Daha sonra Ragini, Ranvir’le konuştuğunu fark eder ama gerçekte kim olduğunu söylemez. Telefonda Ragini’nin söyledikleri ile tekrar hayata bağlanan Ranvir, Sadhana’ya yaşadığı tesadüften bahseder. Alekh, Ranvir gibi şirkette gitmek için ısrar eder. Onun bu isteğini kıramayan Ranvir, abisi ile ofise gider. Kocasının şirketi tek başına yönetmesini isteyen Avni, Sadhana’yı Alekh ile ilgilenmemekle suçlar. Vasundhara ve eşi Alekh’in şirkete gitmek istemesine çok sevinir. Kocasını şirketten almaya giden Sadhana abisi Vino’nun orda çalıştığını öğrenince şaşkına döner. Vino, Sadhana’dan gördüklerini kimseye söylememesi için söz vermesini ister.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com