Deli Divane – Bidaai 41. Bölüm İzle

9 Aralık 2019 Pazartesi

RANVİR VE RAGİNİ ARASINDA DOĞAN YAKINLIK

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 9 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 41. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir tesadüf eseri telefonda bir kızla tanışır ancak kim olduğunu öğrenemez. Ragini ile konuştuğundan habersiz olan Ranvir, onun söylediklerinden çok etkilenir. Ranvir, yengesine bu telefon görüşmesinden çok etkilendiğini anlatır.

41. Bölüm

Ragini’nin yanlışlıkla Ranvir’i aramasıyla aralarında bir yakınlaşma olur. İkisi de ilk etapta kimle konuştuğunu bilmezler. Daha sonra Ragini, Ranvir’le konuştuğunu fark eder ama gerçekte kim olduğunu söylemez. Telefonda Ragini’nin söyledikleri ile tekrar hayata bağlanan Ranvir, Sadhana’ya yaşadığı tesadüften bahseder. Alekh, Ranvir gibi şirkette gitmek için ısrar eder. Onun bu isteğini kıramayan Ranvir, abisi ile ofise gider. Kocasının şirketi tek başına yönetmesini isteyen Avni, Sadhana’yı Alekh ile ilgilenmemekle suçlar. Vasundhara ve eşi Alekh’in şirkete gitmek istemesine çok sevinir. Kocasını şirketten almaya giden Sadhana abisi Vino’nun orda çalıştığını öğrenince şaşkına döner. Vino, Sadhana’dan gördüklerini kimseye söylememesi için söz vermesini ister.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)