Deli Divane – Bidaai 46. Bölüm İzle

17 Aralık 2019 Salı

VASUNDHARA SADHANAYA KÖTÜ DAVRANIR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 17 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 46. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Vasundhara, Sadhana’nın Ranvir ile bir olup kendisinden bir şey sakladığını düşünür. Bu konuda Sadhana’ya hırslanan Vasundhara, Alekh’in bıçakla ona saldırmasının sorumlusu olarak da Sadhana’yı görür.

46. Bölüm

Ranvir’in, herkesten gizli yaptığı telefon konuşmalarını sadece Sadhana’yla paylaşmasına bozulan Vasundhara, Sadhana’yı Alekh’in bakımına eskisi gibi dikkat etmediği için uyarır. Alekh’in bıçakla ona saldırmasının nedenini de Sadhana’ya yükler. Rajvanslar’ın şirketinde çalışan Vino, hesaplarda yine bir yanlış olduğunu fark eder. Ancak bu durumu Navin yerine Ranvir’e anlatır. Şirket hesaplarından para çalan Navin ise işlerine burnunu sokmasının bedelini Vino’ya ödetmek için plan yapar. Malti’nin alışveriş merakını kullanan Avni, onu kocasından gizli kredi kartı alması için kandırır. Gözü para ve alışverişten başka bir şey görmeyen Malti ise Avni’ye çok güvenir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com