Deli Divane – Bidaai 46. Bölüm İzle

17 Aralık 2019 Salı

VASUNDHARA SADHANAYA KÖTÜ DAVRANIR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 17 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 46. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Vasundhara, Sadhana’nın Ranvir ile bir olup kendisinden bir şey sakladığını düşünür. Bu konuda Sadhana’ya hırslanan Vasundhara, Alekh’in bıçakla ona saldırmasının sorumlusu olarak da Sadhana’yı görür.

46. Bölüm

Ranvir’in, herkesten gizli yaptığı telefon konuşmalarını sadece Sadhana’yla paylaşmasına bozulan Vasundhara, Sadhana’yı Alekh’in bakımına eskisi gibi dikkat etmediği için uyarır. Alekh’in bıçakla ona saldırmasının nedenini de Sadhana’ya yükler. Rajvanslar’ın şirketinde çalışan Vino, hesaplarda yine bir yanlış olduğunu fark eder. Ancak bu durumu Navin yerine Ranvir’e anlatır. Şirket hesaplarından para çalan Navin ise işlerine burnunu sokmasının bedelini Vino’ya ödetmek için plan yapar. Malti’nin alışveriş merakını kullanan Avni, onu kocasından gizli kredi kartı alması için kandırır. Gözü para ve alışverişten başka bir şey görmeyen Malti ise Avni’ye çok güvenir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)