Deli Divane – Bidaai 48. Bölüm İzle

19 Aralık 2019 Perşembe

RANVİR RAGİNİ İLE GÖRÜŞMEK İSTER

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 19 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 48. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir, tesadüfen konuşmaya başladığı Ragini ile artık yüz yüze görüşmek ister. Ancak bu kararının doğru olup olmadığı konusunda kararsız kalır.

48. Bölüm

Ranvir ve Ragini birbirleri ile konuştuklarını bilmeden her gün uzun uzun telefonda sohbet ederler. Ranvir artık yüz yüze görüşmek ister ancak bu kararını Ragini’ye söylemekten çekinir. Sadhana’dan olumlu yanıt alması ile Ragini’ye buluşma teklifinde bulunur. Malti, sorumsuzca yaptığı alışverişlerin sonucunda Vino’yu yüklü bir borca sokar. Navin ise Vino’nun zor durumda olmasını fırsata çevirir. Malti’nin kredi kartını ödeyen Navin Vino’yu parmağında oynatır. Navin ve karısının esas planı ise Sadhana’nın ailesine zarar vermektir. Vasundhara, Ranvir’in kendisi yerine Sadhana’ya yakın olmasına sinir olur. Bu konuda Sadhanaya yalnızca Alekh’e yoğunlaşmasını söyler.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com