Deli Divane – Bidaai 50. Bölüm İzle

24 Aralık 2019 Salı

Ekranların ilgiyle izlenen yabancı dizisi Deli Divane 24 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 50. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Rajvasnları ziyarete giden Ragini’yi, Ranvir eve bırakmak için ısrar eder. Bu ısrarı fark eden Vasundhara, ikisinin arasındaki yakınlaşmadan rahatsız olur. Ranvir ve Ragini ise gerçekte telefonda konuştukları kişilerin kendileri olduğunun hala farkında değildir.

50. Bölüm

Annesinin merakla onları izlediğinden habersiz olan Ranvir, Ragini’yi eve bırakmak konusunda ısrar eder. Vasundhara ise bu yakınlaşmadan şüphe eder. Ranvir’de telefonda konuştuğu ve sesine aşık olduğu kızın gerçekte Ragini olduğunu bir türlü anlamaz. Ranvir, Ragini’yi eve bırakırken ufak bir kaza yapar. Araba ile yolda kalan Ragini ve Ranvir farkında olmadan iyi anlaşırlar. Sadhana ise ablasının mutlu olduğunu gördükçe kaderin onları kesiştirdiğini düşünür. Bu konuda Vasundhara’ya yalan söylediği için endişeye kapılan Sadhana, Ragini’ni ve Ranvir’in birbirlerine âşık olduğunu gördüğü için susar.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Aşk Yakar 64. Bölüm İzle 26 Mayıs 2022
Aşk Yakar’da bu bölüm Nikita her şeyin bir oyun olduğunu Acey’e ispatlamaya çalışır. Boşanma belgelerinin sahte olduğunu duyan Acey, Shaurya’nın planını bozacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 26 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölümü 64. bölümüyle izle7.com'da.64. BölümNikita Shaurya’nın Mehek’e yazdığı notu bulur. Mehek’e belgelerin sahte olduğu bilgisini iletmek isteyen Shaurya’nın planları suya düşer. Nikita notu Acey’e gösterir ve her şeyin bir oyun olduğunu söyler. Acey Nikita’ya inanmak istemese de el yazısının Shaurya’ya ait olduğunu görünce çok sinirlenir. Mehek ve Shaurya’yı köşeye kıstırmak isteyen Acey, boşanma belgelerinin sahte olup olmadığını öğrenmek için bir avukatla anlaşıp, belgeleri kontrol ettirir. Acey, Shaurya’nın oyununu bozacak mı?***Dizinin Konusu:Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?Künye:Tür: Romantik, DramYönetmen: Ketaki WalawalkarOyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir MishraYapım: 2016-2018Ülke: Hindistan
Aşk Yakar 64. Bölüm İzle 26 Mayıs 2022