Deli Divane – Bidaai 50. Bölüm İzle

24 Aralık 2019 Salı

Ekranların ilgiyle izlenen yabancı dizisi Deli Divane 24 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 50. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Rajvasnları ziyarete giden Ragini’yi, Ranvir eve bırakmak için ısrar eder. Bu ısrarı fark eden Vasundhara, ikisinin arasındaki yakınlaşmadan rahatsız olur. Ranvir ve Ragini ise gerçekte telefonda konuştukları kişilerin kendileri olduğunun hala farkında değildir.

50. Bölüm

Annesinin merakla onları izlediğinden habersiz olan Ranvir, Ragini’yi eve bırakmak konusunda ısrar eder. Vasundhara ise bu yakınlaşmadan şüphe eder. Ranvir’de telefonda konuştuğu ve sesine aşık olduğu kızın gerçekte Ragini olduğunu bir türlü anlamaz. Ranvir, Ragini’yi eve bırakırken ufak bir kaza yapar. Araba ile yolda kalan Ragini ve Ranvir farkında olmadan iyi anlaşırlar. Sadhana ise ablasının mutlu olduğunu gördükçe kaderin onları kesiştirdiğini düşünür. Bu konuda Vasundhara’ya yalan söylediği için endişeye kapılan Sadhana, Ragini’ni ve Ranvir’in birbirlerine âşık olduğunu gördüğü için susar.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)