Deli Divane – Bidaai 78. Bölüm İzle

11 Şubat 2020 Salı

RANVİR VE RAGİNİ GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE EVLENİR

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Deli Divane 11 Şubat Salı günü yayınlanan son bölüm 78. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; sonunda beklenen gün gelir Ranvir ve Ragini’nin görkemli düğünü gerçekleşir. Vasundhara engelini aşan Ranvir’in, mutluluktan gözü hiç bir şey görmez.

78. Bölüm

Çocuklarının mutluluğu için inadını kıran Vasundhara, Ranvir’in düğünü için çok güzel bir tören hazılatır. Ragini ve Ranvir geçirdikleri zor günleri geride bırakırlar. Ranvir ve Ragini hayallerinden çok daha güzel bir düğünle hayatlarını birleştirir. Ranvir ve Ragini’ye yapılan düğün ritüellerini kıskanan Alekh, kendi düğünlerinin bu neden bu kadar güzel olmadığını sorar. Herkesi değişimi ile şaşırtan Alekh, esksinden çok farklıdır. Kızlarının evlenmesine alışamayan Kaşalya ve Praka Ragini’nin odasında özlem gidermeye çalışırlar. Sadhana ve Ragini’nin iyi anlaşmasını çekemeyen Naween evin huzurunu bozacak yeni bir plan peşindedir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com